Drzwi wejściowe zewnętrzne i wewnętrzne z montażem - Łódź

Zainwestuj w najlepszej jakości drzwi wejściowe do swojego domu

Oferujemy najlepsze w Łodzi drzwi wejściowe zewnętrzne – drewniane i stalowe. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania – trójbolcowe zamki oraz systemy antywyważeniowe – dzięki którym poczujesz się pewnie i bezpiecznie we własnym domu bądź mieszkaniu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze, jak i podwójne skrzydła drzwiowe, dostosowane stylistycznie do nowoczesnych trendów w meblarstwie. Dzięki zastosowaniu styropianów XPS (34 lub 60 mm) i FS-15 nasze drzwi wejściowe zapewniają odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Tym samym gwarantują właściwą ochronę przed zimnem i hałasem.

Firma B&B - Łódź zapewnia największy wybór skrzydeł drzwiowych. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klienta i obejmuje zarówno drzwi wewnętrzne, jak i drzwi zewnętrzne. Wszystkie modele wyposażone są w drewniane bądź stalowe ościeżnice – w zależności od wybranego rodzaju, zawierające uszczelkę, która skutecznie zatrzymuje zimno, hałas i kurz. Produkty drewniane wykonywane są z naturalnego drewna sosnowego lub dębowego, a stalowe – z blachy ocynkowanej ogniwowo. Do wyboru najwyższej jakości okleiny w kolorach: złoty dąb, orzech, mahoń, wenge, antracyt, biel.

Drzwi wejściowe zewnętrzne z montażem – Łódź

Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje drzwi zewnętrzne z montażem na terenie Łodzi. Wykonujemy potrzebne pomiary, przedstawiamy możliwe rozwiązania i pomagamy w wyborze najlepszego oraz najkorzystniejszego z nich. Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zamówień i wprowadzanie ciekawych wzorów według pomysłów naszych zleceniodawców. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i najlepszą jakość. Nie lubimy ograniczeń, dlatego też stale powiększamy swój asortyment, aby móc odpowiedzieć jak najlepiej na zapotrzebowanie naszych klientów.

Drzwi zewnętrzne z montażem