meble kuchennezabudowy, szafy wnękowemeble dziecięcemeble biurowemeble kuchennemeble sklepowemeble łazienkowekuchnie w zabudowie

Meble apteczne

mebleProjektujemy i wykonujemy meble dla aptek. Każda apteka to indywidualny projekt, w którym uwzględniamy warunki lokalowe tak, aby farmaceuta miał zapewnione optymalne warunki pracy.
Właściwa ekspozycja i systemy magazynowania leków to bardzo ważne czynniki wpływające na funkcjonowanie apteki. Stąd tak ogromne znaczenie dobrego projektu, odpowiednio dobranych mebli i specjalistycznego wyposażenia aptecznego. Obejmuje on nie tylko wnętrza widoczne dla klienta, ale również pomieszczenia zaplecza apteki. Meble apteczne oferowane przez naszą firmę, to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Dbamy o każdy szczegół z uwzględnieniem wymogów branży farmaceutycznej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oferujemy najwyższej jakości produkty w przystępnej cenie i krótkich terminach realizacji. Zapewniamy transport oraz montaż mebli u klienta przy każdym zamówieniu.