nowe teksty

Meble

Produkujemy wysokiej klasy meble na wymiar w Łodzi i okolicach. Dzięki użyciu nowoczesnych maszyn oraz materiałów wysokiej jakości z dobrze przemyślanego i wykonanego projektu powstają u nas funkcjonalne meble na wymiar, które służą przez wiele lat. 

W branży produkcji mebli działamy od kilkunastu lat, a nasz doświadczony zespół specjalistów każdy element wykonuje precyzyjnie aby działał doskonale przez długie lata. Używamy naszego doświadczenia w produkcji mebli dla firm gdzie najważniejsza jest ergonomia do projektowania mebli na zamówienie klientów indywidualnych.

 

Oprócz produkcji mebli dla firm: biurowych, sklepowych i aptecznych projektujemy i wykonujemy meble na wymiar dla klientów indywidualnych uwzględniając:

 • wymiary pomieszczenia
 • kolorystykę i styl
 • ergonomię i funkcjonalność
 • optymalizację kosztów – meble, które tworzymy są rozsądne cenowo, a jednocześnie doskonałe pod względem jakości.

Zawsze spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia propozycji materiałów i wyceny.

KUchnia

Jesteśmy producentem meble kuchenne na wymiar według wizji klienta wspartej naszym doświadczeniem i wiedzą o najnowszych systemach okuć meblowych. Pozwala nam to optymalnie wykorzystać przestrzeń i tworzyć doskonałe i piękne kuchnie – nasze meble kuchenne na wymiar idealnie łączą się z wnętrzem kuchni, a ergonomiczne zaprojektowany ciąg zapewnia swobodę poruszania, łatwość przygotowywania posiłków oraz sprawia, że przebywanie w kuchni staje się przyjemnością.

Kuchnia to takie pomieszczenie, w którym spędzamy dużo czasu nie zdając sobie z tego sprawy. Kuchnia musi być estetyczna ale po kilku godzinach stania o wiele bardziej będziesz myśleć o komforcie i funkcjonalności. Doradzimy Ci prawidłowe rozwiązania ergonomiczne w kuchni, uwzględniające Twój tryb życia i sposób przygotowywania posiłków. Jednocześnie się najnowszym technologiom możemy zrealizować bardzo nietypowe i niepowtarzalne projekty.

 

Szafy

Szafy na wymiar, wolnostojące oraz garderoby i inne zabudowy na wymiar są wykonywane przez naszą firmę z wysokiej jakości materiałów. Potrafimy dobrać systemy meblowe do różnych nietypowych wnęk, poddaszy i innych pomieszczeń ze skośnym sufitem żeby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Prawidłowo użyte systemowe półki, szuflady, kosze, wieszaki, relingi i oświetlenie zapewnią Państwu satysfakcję z korzystania z szafy wnękowej, szybką wymianę garderoby letniej na zimową. Nowoczesne materiały i systemy umożliwiają dowolnie aranżować przestrzeń i łączyć stylistycznie tak, że nowy mebel stanie się częścią pomieszczenia.

Jako fronty do szaf proponujemy:

 • lustra typu float w różnych kolorach
 • szyby bezbarwne, lacomat, lacobel, piaskowane
 • motywy graficzne – szkło laminowane
 • materiały niekonwencjonalne jak metale na laminacie, fornir kamienny, tkaniny, tapety, naklejki
 • płyty perforowane, rattanowe, maty bambusowe
 • płyty fornirowane naturalne i modyfikowane
 • standardowe płyty wiórowe laminowane Kronopol i Pfleiderer

 

Drzwi wejściowe

Jeśli potrzebujesz drzwi wejściowych do domu lub mieszkania to tutaj zakończysz swoje poszukiwania. Proponujemy drzwi renomowanego polskiego producenta firmy Węgrzyn w tym również antywłamaniowe i o podwyższonej odporności na włamanie, posiadające odpowiednie certyfikaty. Firma FPHU Węgrzyn istnieje ponad 25 lat, jest znana głównie w południowej Polsce. Produkuje drzwi drewniane i stalowe w oparciu o własne wzornictwo, zarównno do domów (drzwi zewnętrzne) jak i do mieszkań (drzwi wewnętrzne).